Deze prachtige tocht voert u langs de bedrijvige badplaats Oostende, de mooie historische stad Brugge, de voormalige Vlaamse hoofdstad Gent en het fraaie stadje Deinze. In St-Maartens-Latem, een bron van inspiratie voor menig kunstenaar, kunt u de optrekjes van rijke en beroemde mensen bewonderen.
Nieuwpoort is een gezellige badplaats, populiar bij families i.v.m. de 2 km lange promenade. De stad liegt aan de rivier de IJzer, 3 km voor de Noordzee-monding. Er is een ""Nieuwpoort Bad"" en ""Nieuwpoort Stad"". Nieuwpoort is bekend om haar vissershaven. Zes kanalen, die door vele sluizen worden gekoordineert, komen uit op de IJzer bij Nieuwpoort. Een van de kanalen is ca. 2 km lang en loopt tussen de Yachthafen en zee. Hier werd een promenade gebouwd, die erg geliefd is bij fietsers en wandelaars; druk op zondag!
Deinze is een levendig stadje met goede winkelmogelijkheden en recreatie-faciliteiten. In het Brielmeersen domein, op loopafstand van het stadcentrum, kunt u naar hartelust wandelen en er is een fantasievolle speeltuin met minigolf-baan.Tevens is er een klein dierenpark, een cafeteria en doolhof.