+31(0)10.213.03.52
opening hours
Ma:
10:00 -12:00 / 13:00 - 17:00
Di - Vr:
9:30 -12:00 / 13:00 - 17:00

De Lot Vallei Route

De Lot, Frankrijk

Douelle Heen en terug, via Luzech en Crégols

Minimaal 7 overnachtingen

Geniet met volle teugen van een riviercruise langs prachtige kastelen, middeleeuwse kerken en steden met musea en kunstgalerieën.

4.15

gebaseerd op 7 recensies
Boten en Prijzen

Of bel ons via +31(0)10.213.03.52 om te boeken

Aanbiedingen

Tot 20% korting, boek voor 31 januari.

Boten en Prijzen voor De Lot Vallei Route

Alle 20 boten beschikbaar voor De Lot Vallei Route

Houd er rekening mee dat weergegeven prijzen een indicatie zijn – werkelijke prijzen worden bevestigd als u reserveert.