+31(0)10.213.03.52
opening hours
Ma:
10:00 -12:00 / 13:00 - 17:00
Di - Vr:
9:30 -12:00 / 13:00 - 17:00

De Pont Valentré Korte Vakantie

De Lot, Frankrijk

Douelle Heen en terug, via Vers

Minimaal 3 overnachtingen

Magische landschappen met bossen, krijtrotsen en middeleeuwse steden op heuvels inspireren u op de Lot.

Boten en Prijzen

Of bel ons via +31(0)10.213.03.52 om te boeken

Overzicht De Pont Valentré Korte Vakantie

U heeft gekozen voor de rivier de Lot, een totaal andere en unieke bootvakantie in Frankrijk. En eenmaal op het water bent u dolgelukkig met deze perfecte keuze. Krijtrotsen en smalle kloven wedijveren met prachtige kastelen op de heuvels om uw aandacht. Bossen omzomen de oevers en pittoreske dorpjes nodigen u uit voor een langer verblijf.

Let op: Er zijn geen sluiswachters op de Lot en alle sluizen moet handmatig bediend worden. Een goede conditie van minstens twee bemanningsleden wordt hierdoor vereist.

Waar wilt u naartoe Bekijk de volledige route
Activiteiten en attracties tijdens de route Bekijk de volledige route
Beschikbaarheid & prijzen

Excellent
William
De support van de basis was echt perfect, dagelijks update van de stand van het water, we waren zeer tevreden
Jean