+31(0)10.213.03.52
opening hours
Ma:
10:00 -12:00 / 13:00 - 17:00
Di - Vr:
9:30 -12:00 / 13:00 - 17:00

De Lot Vallei Route

De Lot, Frankrijk

Douelle Heen en terug, via Luzech en Crégols

Minimaal 7 overnachtingen

Geniet met volle teugen van een riviercruise langs prachtige kastelen, middeleeuwse kerken en steden met musea en kunstgalerieën.

4.15

gebaseerd op 7 recensies
Boten en Prijzen

Of bel ons via +31(0)10.213.03.52 om te boeken

Aanbiedingen

Tot 20% korting op uw vaarvakantie 2018, boek voor 30 november.

Opties en Extra’s voor De Lot Vallei Route

Transferdiensten

U kunt zelf een taxi regelen tussen de basis en uw vliegveld of treinstation. Onze Basis Informatie op het Plan uw reis gedeelte bevat alle contacten (en prijsindicatie) van de lokale taxi's. In Ierland kunnen wij een taxitransfer voor u regelen, neem contact op met het verkoopteam.

Het bereiken van uw startbasis:
Douelle