+31(0)10.213.03.52
opening hours
Ma:
10:00 -12:00 / 13:00 - 17:00
Di - Vr:
9:30 -12:00 / 13:00 - 17:00

De Lot Vallei Route

De Lot, Frankrijk

Douelle Heen en terug, via Luzech en Crégols

Minimaal 7 overnachtingen

Geniet met volle teugen van een riviercruise langs prachtige kastelen, middeleeuwse kerken en steden met musea en kunstgalerieën.

4.15

gebaseerd op 7 recensies
Boten en Prijzen

Of bel ons via +31(0)10.213.03.52 om te boeken

Aanbiedingen

Tot 20% korting op uw vaarvakantie 2018, boek voor 30 november.

Overzicht De Lot Vallei Route

U vaart weg van het drukke Cahors en geniet van een nieuwe dag met indrukwekkende landschappen op uw Lot-vaarvakantie in Frankrijk. U tuurt naar een havik boven de glooiende krijtrotsen en in de verte ziet u het kasteel van Mercuès boven op een klif. Pittoreske dorpjes en prachtige kastelen sieren de oevers en verleiden u om aan wal te gaan.

Let op: Er zijn geen sluiswachters op de Lot en alle sluizen moet handmatig bediend worden. Een goede conditie van minstens twee bemanningsleden wordt hierdoor vereist.

Waar wilt u naartoe Bekijk de volledige route
Activiteiten en attracties tijdens de route Bekijk de volledige route
Beschikbaarheid & prijzen

de reisbeschrijving van dit mooie gebied klopt, dus doe maar. aanrader: al wat met verzekeringen te maken heeft doe je best ter plekke; dit is een zwak puntje voor le boat; lees, de aanbiedingen zijn
Inge Arons
De Lot slingert zich door het land en na iedere bocht had met wel een ander uitzicht, met de mogelijkheid om hier en daar aan te meren, aan land of aan een dorp of stad.
Andre Cottenie