+31(0)10.213.03.52
opening hours
Ma:
10:00 -12:00 / 13:00 - 17:00
Di - Vr:
9:30 -12:00 / 13:00 - 17:00

Rivier de Lot

Zuidwest-Frankrijk

Geniet van de betoverende, natuurlijke schoonheid van de rivier de Lot

De beboste oevers van rivier de Lot geven een schilderachtig doorkijkje naar middeleeuwse bergdorpjes en welige wijngaarden, afgewisseld met ruige kliffen waardoor u zich bijna in de wildernis waant. De rivier is een unieke locatie voor een bootvakantie in Frankrijk. Buitenactiviteiten als fietsen, zwemmen en vissen wisselt u af met heerlijk dineren, rondneuzen op openluchtmarktjes en het bezoeken van historische kastelen.
Perfect voor…
  • Middeleeuwse dorpjes
  • Indrukwekkend landschap
  • Prehistorische grotten
  • Zwemmen, vissen & kajakken
  • Lokale wijn & gastronomie

Recensie voor de Rivier de Lot

5

Best holiday ever.
Excellent
5

De mensen van Le Boat doen er alles aan om je uitstekend vakantie te bezorgen
De support van de basis was echt perfect, dagelijks update van de stand van het water, we waren zeer tevreden
4

algemeen een heerlijke en zeer mooie vaarvakantie. Met 4 volwassenen op een CRUSADER. schitterend weer, daardoor plaats genoeg op deze boot. wij hadden al flinke vaarervaring, toch aanrader als je op een stromende rivier vaart. We zagen veel angst en onzekerheid rondom ons bij het aanmeren en de zelf te bedienen sluizen. personeel allen ok, ook bij accupanne binnen het uur geholpen. Het aantal aanmeer- en zeker zwembare plaatsen is toch echt beperkt waardoor zelfs in september driedubbel liggen. wij vulden de tevredenheidslijst in, die kan u zeker raadplegen.
de reisbeschrijving van dit mooie gebied klopt, dus doe maar. aanrader: al wat met verzekeringen te maken heeft doe je best ter plekke; dit is een zwak puntje voor le boat; lees, de aanbiedingen zijn niet steeds glashelder op dit vlak
5

we hadden reeds een boottocht gemaakt op het "canal du midi", maar de tocht op de Lot was van een ander kaliber; maar dankzij het vaarboek dat we erbij gekregen hadden konden we onze reis perfekt volgen en alle "moeilijke"plaatsen omzeilen. Ook het zelf moeten bedienen van de sluizen - open en dichtdraaien van de deuren - vonden we een mooie afwisseling op onze tocht.
De Lot slingert zich door het land en na iedere bocht had met wel een ander uitzicht, met de mogelijkheid om hier en daar aan te meren, aan land of aan een dorp of stad. De aankomst in St Cirq Lapopie is adembenemed - niet voor niets één van de mooiste dorpjes van Frankrijk -
1

De reis is geweldig tegen gevallen.Dat is geen water om met twee personen te doen die sluizen dat kan gewoon niet we zijn dan ook maar één dag aan boord geweest en waren wel wat verwonderd dat aan de balie gezegd werd ja dat kan niet met twee personen waarom bij boeking geen ander water aanbevelen zonder sluizen voor ons was dat wel een dure grap we vonden dat we ten minste onze kosten zoals wifi en parking toch terug mochten gekregen hebben ,de boot op zich was ook niet alles het water bleef gewoon in de douche staan dus kon er één persoon douchen en dat ws het alles waar je aan kwam bleef je aanplakken proper is anders
doe die reis in groep met genoeg mannen die die sluizen kunnen bedienen en dan zal het waarschijnlijk een mooi reis word