Basismanager Christian Lassaunière en zijn team heten u van harte welkom op de Le Boat basis Le Mas d'Agenais!
Di, Woe, Do: 9:00 - 12:00 en 14:00 - 18:00 uur
Ma, Vr, Zat: 8:30 - 12:00 en van 13:30 - 18:00 uur.
Zondags is de basis gesloten-Gasten die een enkele-reis hebben geboekt, kunnen hun auto voor een kleine vergoeding naar het eindpunt laten brengen.
Bestel van te voren uw boodschappen!
Bestel één (of meer) van onze twee boodschappenpakketten welke al aan boord zijn wanneer u aankomt:
- “Sundowner Pakket”: alle essentiële boodschappen voor uw eerste avond aan boord
- “Starter Pakket”: alles wat u nodig heeft voor de eerste avond en eerste ochtend aan boord
Deze pakketten zijn alleen beschikbaar wanneer ze van te voren geboekt worden, vanaf het moment van boeken tot een aantal weken voor vertrek.
Voor all informatie over de pakketten, bezoek dan onze Extra's pagina.
Algemene informatie over de start- en teruggavetijden, late aankomst op de basis, brandstofkosten en vaarbewijsvrije vaargebieden, evenals extra te boeken services zoals transfers, vroegere bootsovername of latere check-out, het afkopen van uw eigen risico, parkeerplaatsen, fietsverhuur, enkele-reizen, het meebrengen van huisdieren, tv´s en dvd´s, de eindschoonmaak, vaargidsen of de huur van vissersbootjes, al dan niet met buitenboordmotor, vindt u in het volgende overzicht:
Aantal parkeerplaatsen op omheind, niet bewaakt terrein (tegen vergoeding): 15
Openbare, gratis parkeerplaatsen aanwezig.
De dichstbijzijnste supermarkt is in Tonneins of Marmande, 15 km van de basis. Openingstijden: dagelijks van 9:00 - 20:00 uur, zondags gesloten. In de omgeving van de basis treft u onder andere een slager, een bakker, een bank en kleine winkels aan. Die winkels zijn dagelijks geopened, behalve op zondagmorgen. Op maandag hebben alleen de bakker en de levensmiddelwinkels open.
"chez thomas et véronique" - Mas d'Agenais
Tel +33 (0) 630181623
Hotel des Fleurs - Tonneins - Tel. +33 (0) 5 53 79 10 47
15km Masd'Agenais
Hotel Campanile - Marmande - Tel. +33 (0) 5 53 94 39 80
15km Mas d'agenais
La Fluviale - Tel. +33 (0 )5 53 84 69 32
La Gabarre - Tel. +33 (0) 5 53 94 86 32
Agen
La table des Cornières - Tel. +33 (0) 5 53 66 60 24
Chinatown - Tel. +33 (0) 5 53 66 17 18